Ogłoszenie


Zapraszam serdecznie na strone DARMOWYCH FILMÓW I SERIALI. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mam w bazie artykuły dot. webmasteringu, hackeringu i wiele wiele innych. Dodatkowo forum :) Nie czekaj zarejestruj się już dziś : www.Ogladamy.xorg.pl

#1 2009-11-03 21:54:14

Daxdawer

Gość

Cześć!

Witam wszystkich forumowiczów. Ja też zamierzam w niedługim czasie po napisaniu tego posta zarejestrować się na forum. Powiem, że zaciekawiło mnie, i mógłbym pomóc w wielu dziedzinach. Mogę pomóc początkującym programistom w Basic, Delphi, PHP i HTML, choć pisanie stron nie nalezy do moich ulubionych zajęć. Robię też gry w programie MMF2, TGF2 i RPG Maker XP więc mógłbym robić poradniki, lecz nie znalazłem żadnego działu, w którym mógłbym dawać poradniki do RMXP, a wiem o tym wiele:
- Podstawy (teren, warstwy obiektów, zdarzenia)
- Warunki i system nauki (jeśli gracz posiada przedmiot X może nauczyć się czaru Y.)
- przełączniki i zmienne (przesuń dźwignię, aby otworzyły się drzwi/punkty promocyjne)
- stoper (zadania na czas np. Przynieś mi dwa zioła lecznicze dla mojego syna jak najszybciej, bo boję się, że umrze)
- i najwarzniejsze --->RUBY<--- (dodawanie opcji w ekranie tytułowym, zmiana koloru i wielkości czcionki w grze, tworzenie własnych okien w Ruby, MiniCMS dla jednej osoby (raczej nie przydatny, ale jeśli chcesz poćwiczyć to proszę bardzo), Intro przed ekranem tytułowym itd.). Zapraszam na moje forum: http://www.forum-nauka.yoyo.pl/ aha i forum nie będzie działało 08.11-10.11.2009r, ponieważ przenoszę stronę na inny darmowy hosting.
A więc jeśli chodzi jeszcze o moją pomoc:
- Jak korzystać z programu WebServ;
- Jak zrobić modyfikację do gry Gothic I, Gothic II, lub Gothic IINK;
- jak napisać baaaardzo groźnego wirusa w notatniku i wiele innych.
Pozdrawiam, daxdawer

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora