Ogłoszenie


Zapraszam serdecznie na strone DARMOWYCH FILMÓW I SERIALI. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mam w bazie artykuły dot. webmasteringu, hackeringu i wiele wiele innych. Dodatkowo forum :) Nie czekaj zarejestruj się już dziś : www.Ogladamy.xorg.pl

#1 2013-07-19 05:35:54

KyofuSenna

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-19
Posty: 1
Punktów :   

FairyTailNakama

[align=center]http://www.fairytailnakama.pl/images/fairytnakamapllogo.png
www.FairyTailNakama.pl - pierwsza i najlepsza polska strona o tematyce mangi/anime Fairy Tail!
Można na niej znaleźć wszystkie odcinki jak i wszystkie rozdziały różnych dzieł Hiro Mashimy, oraz mangi  wydawane przez porządną grupę skanlacyjną Wanted Team!

http://www.fairytailnakama.pl/images/rozdzielnik.png
Odcinki można pobierać w najwyższej rozdzielczości, ale można je również oglądać online bezpośrednio na stronie, bez żadnych limitów. Znajdują się tutaj też profesjonalnie wykonane artykuły, oraz forum na którym panuje  bardzo miła atmosfera. Można na nim rozmawiać z ludźmi na przeróżne tematy, te zabawne i te poważne, można wziąć udział w zabawach, bądź też dołączyć do jednej z forumowych gildii tworzonych przez użytkowników.

http://www.fairytailnakama.pl/images/fairytnakamabanner.png
Dla ludzi lubiących wyzwania niesłychaną gratką okażą się konkursy organizowane przez administrację! Jeżeli potrafisz rysować możesz wysłać na stronę swój rysunek, który pojawi się w galerii zdjęć razem z pracami innych użytkowników.
http://www.fairytailnakama.pl/images/rozdzielnik.png
Portal związany jest z różnego rodzaju konwentami, jak również z jedną z najlepszych stron o tematyce One Piece - OnePieceNakama.pl Ludzie lubiący muzykę mogą włączyć radio, bądź odpalić jeden z openingów/endingów z Fairy Tail! A jeżeli jesteś użytkownikiem Facebooka, możesz dołączyć do ponad dwóch tysięcy lubiących nas osób...
Mamy także ciastka!

http://www.fairytailnakama.pl/images/ciachoftn.png
http://www.fairytailnakama.pl/images/pasekftn.png[/align]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora